instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp
Наприклад, Ви купили свій перший або довгоочікуваний автомобіль - ваз, і хочете провести з ним більше ніж один сезон. Це нормальне бажання знати, що не так із машиною. Адже при купівлі б/у техніки, нам зазвичай доводиться довіритися трьом речам: власним чуттям, словами колишнього власника і обійтися тільки візуальним оглядом. У той час як діагностика може сказати всю правду і виявити навіть ті неполадки, про які продавець не знав сам або як це часто буває - просто, про які не хотів говорити.
Так само часто буває, що після появи незрозумілих, "нових" звуків у "серці" автомобіля необхідно визначити - де неполадка і як її усунути. Що входить до діагностики двигуна: перевірка компресії, наявність витоків або інших втрат ефективності роботи системи, рівні олії та інших рідин, діагностика електронного блоку (стан, наявність помилок коду, оновлень), коефіцієнтне співвідношення взаємодії між системами. У вартість послуги також входить отримання рекомендацій щодо подальшого використання автомобіля та детального протоколу проведеної діагностики.
Як ми працюємо?
Як не дивно, комп'ютерна діагностика двигуна – популярна послуга на дорогах будь-якого міста. Наш автосервіс надає сучасний та своєчасний аналіз, який дозволяє визначити не лише насущну проблему, а й виявити потенційні поломки у Вашому двигуні.
Статистичні дані нашого СТО показують і тим самим підтверджують, що знання основ роботи двигуна навіть на професійному рівні не завжди можуть бути корисні в обслуговуванні конкретного автомобіля. Тому існує, наприклад, діагностика дизельних двигунів, де певний алгоритм створює зріз стану автомобіля у конкретний момент. Серед іншого, існує шкала та межі показників, за які, вже небезпечно заступати машині та водієві, інакше при подальшій експлуатації, відбудеться велика поломка, яка обійдеться набагато дорожче.
Тому водіям або власникам таких автомобілів як ауді, тойота та інших варто більш детально розглянути варіант комп'ютерної діагностики. Адже перевірка може включати аналіз безлічі систем машини. Огляд інжектора: тиск палива, газоаналіз, тестування на герметичність, діагностика запалювання тощо.
Відбулася революція та роботи перемогли нас. Системи замінили механізми. Телефони і автомобілі стали розумнішими за нас, складніше, але ламаються все так само - ще й у звичайнісіньких ситуаціях або коли просто необхідно терміново кудись поїхати. А якщо встановлена система або електрика автомобіля дає збій, то для її налаштування або усунення неполадок вже не можна покликати сусіда і смиренно чекати в гаражі, на виконання ремонту "золотими руками" - необхідне спеціальне обладнання. Комп'ютери, розуміння отриманих значень та даних, знання норм і показників, що не виходять за межі.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
У світі автомобілебудування, і насправді роботи не поневолили світ, а діагностика бензинових двигунів досить проста та швидка процедура, яка вимагає лише наявності уважного майстра та спеціального обладнання. До того ж, проведення подібної перевірки не є обов'язковим і єдиним способом відповісти на питання – що ж таки трапилося? Завжди є старий і перевірений - візуальний огляд, за яким слідує довга процедура розгляду кожної окремої деталі. Хоча цей варіант більш енерговитратний як для клієнта, так і для майстра, однак, комп'ютерна діагностика може визначити наявність серйозної проблеми з проводкою, тоді як у системі лише відійшов контакт. І все ж - скільки коштує діагностика двигуна, відповісти досить просто, хоча навіть два ідентичні автомобілі можуть мати абсолютно різні поломки, а ціна на даний тип послуг залишається одна - від 300 грн.
Звертайтесь з будь-яких питань

Діагностика двигуна
Від 300 грн

Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001