instagram
viber
facebook
telegram
whatsapp

Який діагностика?

За такою послугою, як діагностика паливної системи дизеля, часто в наш автосервіс звертаються власники японських, французьких та інших марок авто. Вони забезпечені сучасною системою Коммон Рейл (у різних виробників вона називається по-своєму, але принцип роботи однаковий), завдяки якій стала можливою більш економна витрата палива. Також паливна система Common Rail дозволяє знизити рівень шуму, що скорочує показник вмісту шкідливих домішок вихлопів машини.
Точну ціну ви можете дізнатись у нашому автосервісі, записавшись на безкоштовну оцінку за телефоном:
Перевірка форсунок Common Rail є однією з найважливіших процедур, оскільки вони є головним елементом системи, доповненим електромагнітними клапанами. Функція останніх зводиться до регуляції роботи розпилювача та самого процесу упорскування.
Передове покоління форсунок дає можливість зробити упорскування багатофазним, що розділяє подачу палива на три етапи: початковий, попередній, основний; тому своєчасна корекція форсунок дозволить всій системі працювати з повною віддачею.
  • Технічна
За такої перевірки здійснюється поверхнева діагностика форсунок Common Rail, проте вони не знімаються з двигуна і до них не підключається діагностичний сканер.

  • Компьютерна
У її ході до ЕБУ машини підключається діагностичний сканер, проводиться перевірка форсунок Common Rail за різних режимів роботи.


  • Стендова
Стенд для перевірки форсунок Common Rail найточніше допомагає встановлювати їх поломки, залишковий ресурс. Для цього виду перевірки їх необхідно демонтувати з автомобіля.

Пошук несправності
Наші майстри в індивідуальному порядку підходять для пошуку кожної несправності. Зокрема, якщо система Common Rail збоїть, слід звертати увагу на характер відмови. Коли не заводиться двигун, перш за все перевіряємо справність приводу ГРМ. Якщо останній зруйнований, то його поршні можуть спочатку погнути клапани або наробити ще більших бід.
Після перевірки приводу ГРМ, який, припустимо, виявився справним, тестуємо паливовіддачу. Коли насос, що підкачує, несправний, споживана ним потужність змінюється, ЕБУ розпізнає це як поломку і фіксує в пам'яті системи відповідний код. Проте наші фахівці знають, що на електрику повністю покладатися нерозумно, тому обов'язково протестують магістраль низького тиску. Коли у цій галузі все нормально, приступаємо до ТНВД.
Задається режим прокручування коленвала стартером та тестується тиск палива, показник якого фіксується спеціальним датчиком. Завдяки сканеру вловлюємо параметри і дивимося: показник, який нижче норми, може свідчити про поломку форсунок, їх клапанів або самого ТНВД.

Не платіть двічі!
Паливна система Common Rail найчастіше збоїться через знос рухомих елементів дизельного впорскування; сюди відносяться форсунки, ТНВД, насоси, що підкачують. Їх непридатність обумовлюється тривалим використанням або заправкою неякісним паливом.
Ми наполегливо радимо, по-перше, вибрати автозаправку, якій можна довіряти свою машину, а по-друге, ніколи не звертатися за послугами діагностики та ремонту системи Коммон Рейл в перший сервіс, що підвернувся на дорозі. Ціна подібної економії може вилитися у високу вартість ремонту двигуна автомобіля.
Common Rail відноситься до систем, що потребують комплексного підходу в діагностиці та ремонті. Грамотно та якісно відновити працездатність насоса можуть досвідчені майстри, якими є співробітники «Люкс Авто», оснащені сучасним діагностичним обладнанням та передовими знаннями у цій галузі.
Щоб після візиту на СТО система Коммон Рейл працювала як годинник, власнику машини необхідно переконатися в компетентності його фахівців. Для діагностики даного типу двигуна необхідний деякий мінімум спецобладнання. Наприклад, для тестування електросистем необхідна апаратура, яка зчитує коди поломок, перевіряє виконавчі механізми та датчики.
Для перевірки сигналу застосовується осцилограф або сканер з опцією осцилографа. Регулятор тиску тестується манометрами, для його низьких показників застосовують механічний до 10 бар, а для високих спецприлад, шкала якого показує не менше 2000 бар.
Яка є діагностика Common Rail?
Діагностика CRDI
Від 300 грн
Адреси філій
Люкс Авто 2022
@ Всі права захищені
@Web Promotion Online
Єдиний call-центр
Сайти, пошта та соц. мережі
whatsapp
telegram
facebook
viber
instagram
неділя вихідний
c 9:00 до 18:00
Графік роботи
Мережа 7-ми автосервісів м. Одеса, Україна, 65001