Новини

Підкрилки в автомобілі?

ЯКІ БУВАЮТЬ ПІДКРИЛКИ НА АВТОМОБІЛЬ

На деяких бюджетних машинах із заводу не ставлять підкрилки коліс. Тому весь бруд з дороги летить прямо на кузов, що докучає підвищеним шумом. За допомогою установки підкрилок можна значно знизити шум від дороги і покришок, а також додатково захистити від корозії кузов машини. А якщо підкрилки додатково шумоізолювати – вийде непоганий варіант.
Існують два типи підкрилок. Перші - це звичайні пластикові із спеціальної пластмаси. Вони не бояться води та бруду, але чутливі до удару камінчиків та бруду з коліс. Вони є найпоширенішими.
Другий тип – це панелі з нетканого матеріалу. Це не фетр, як помилково думають багато автолюбителів, його правильна назва - голкопробивне волокно. Воно не намокає, не вбирає бруд, добре поглинає шум і стійке до ударних дій.
Незважаючи на його хороші характеристики, через велику кількість осад взимку і постійної роботи у вологому кліматі, ці підкрилки можуть з часом провисати. Це відбувається тому, що вони не встигають нормально просохнути. Підкрилки з нетканого матеріалу служать понад 5-7 років, хоча пластикові вважаються вічними.

ЗНИЖУЄМО ШУМ З ДОПОМОГАЮ ПІДКРИЛОК

Щоб зменшити дорожній шум і підвищити комфорт у салоні - потрібно встановити підкрилки. Багато автомобілів  у початковій комплектації спочатку йдуть без підкрилок, а їх установка дозволяє знизити рівень шуму до 1,5 Дб - комфорт буде як у машин вище класом.
Якщо вже стоять підкрилки або потрібен додатковий комфорт - стане в нагоді їхня додаткова шумоізоляція. Деякі виробники штатно поставляють підкрилки зі звукоізоляцією, але їх можна «зашумити» самостійно.
Для цього знадобиться матеріал на кшталт "вібропласт", який застосовується для шумоізоляції автомобіля. Його наносять на підкрилки із внутрішньої сторони (можна не на всю площу). Для додаткової ізоляції від шумів поверх нього наносять звукоізолюючий матеріал. Після цієї процедури удари каміння об пластикові підкрилки будуть відчутно менші.
Чи варто замість звичайних підкрилок використовувати рідкі? Рідкі підкрилки – це нанесений шар ізолюючого препарату на арки коліс із внутрішньої сторони. Вони утворюють зносостійке антикорозійне покриття, що покращує шумоізоляцію машини. Препарат "рідкі підкрилки" випускається в аерозольній формі, тому його легко наносити самостійно.
За шумоізоляцією метод нанесення рідких підкрилок поступається звичайним. Якщо і буде тихіше у салоні, то це майже непомітно на слух. Так що рекомендуємо застосовувати рідкі підкрилки разом із звичайними як додатковий антикорозійний захист кузова.
Якщо Вас мучить шум у салоні автомобіля, то спробуйте зробити шумоізоляцію підкрилок – і може тоді додаткові заходи не будуть потрібні. Як показує практика, хороша звукоізоляція автомобільних підкрилок позбавляє багатьох шумів.