Заміна шин
Після зимового сезону шини, що відпрацювали зиму із втратою шипів та слідами облисіння, не обов'язково міняти на нові. Як запасні шини для наступної зими вони навряд чи підійдуть, коли літня гума без екстремальних перегонів під час несприятливих погодних умов здатні прослужити літній сезон.Якщо ж початковий вид зимових покришок не зазнав значних змін, їх краще залишити "про запас" і змінити на літні шини при стабільній температурі вище +7 градусів та сухому асфальті.
Кузовні роботи
Агресивна дія перепаду температур та поганих погодних умов негативно впливає на стан кузова. Якщо всі процеси корозії суттєво уповільнюються за низьких температур, то різке потепління запускає їх за повною програмою, особливо у місцях сколів, забитих брудом. Автосервіс в Одесі можливий після проведення обов'язкових підготовчих процесів перед проведенням ремонту та техобслуговування.Запобігти корозійним процесам можна, ретельно помивши авто. Особливу увагу потрібно приділити не тільки лакофарбовому покриттю, а й колісним аркам та днищу. Після цього ви ясно побачите всі тріщини, подряпини, місця сколів та їх можливого виникнення. Застосування препаратів автохімії, що рекомендуються СТО Одеса, допоможе позбавитися дрібних подряпин шляхом їх зафарбовування, усунути невеликі пошкодження лакофарбового покриття.
Спеціальний антикор запобігає процесам руйнування, а поліроль відновить колір і захистить кузовне покриття. Захисні склади є вигідною альтернативою дрібному кузовному ремонту.
Салон та підкапотний простір
Накопичення вологи та бруду під килимками вимагає обов'язкового промивання та висушування.Причому потрібно не лише прибрати пил та грязьові сліди, але ретельно висушити салон автомобіля та підкапотний простір. Усунути зайву вологу можна за допомогою тканини, що вбирає, яка продається в автомагазинах. Не завадить навіть використання звичайних памперсів.
Накопичення бруду та дорожніх реагентів під капотом, на моторному відсіку та агрегатах значно погіршує тепловіддачу та сприяє появі корозії. Необхідно перевірити стан дренажних отворів та очистити їх, запобігаючи появі прихованої іржі в порожнинах кузова.
Акумулятор та електрика
Перепади температур у зимовий період, важкий запуск двигуна під час морозу може спричинити втрату працездатності акумулятора аж до повного розряду. Щоб запобігти цьому, потрібно перевіряти заряд батареї і заряджати її до максимуму, використовуючи спеціальний пристрій або генератор автомобіля. Також потрібно перевірити щільність електроліту і в разі потреби долити дистильовану воду.Складність запуску акумулятора взимку вам підкаже СТО в Одесі. Якщо влітку авто легко запуститься навіть при розряді, то взимку це буде значно складніше. Зверніть увагу на якість ізоляції, яку забезпечують високовольтні дроти. Його легко побачити візуально в темний час доби, у вигляді іскор, які проскакують проводами, що потребують заміни.
Після зими обов'язково перевірте стан свічок запалювання і замініть ті, хто відслужив свій термін.
Стан підвіски та гальм
Якщо ви чуєте скрегіт та вереск при гальмуванні – вивчіть стан гальмівних колодок, гальмівних шлангів, дисків та супортів самостійно або за допомогою автосервісу в Одесі.За потреби замініть гальмівну рідину (якщо вона відпрацювала 2 роки). Підтікання рідини на амортизаторах говорять про необхідність їх заміни, про це свідчать розірвані пильовики шарнірів і опор.
Міжсезонне ТО передбачає заміну олії на більш густе літнє та фільтрів при заміні олії на нові. Це стосується забитих брудом паливного, салонного та повітряного фільтра.
Спеціальна спиртовмісна присадка розчинить конденсат у баку.